«Вересневі роси-2017»

16 вересня за ініціативою МПК ім. Леоніда Бикова і за підтримки Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, а також за активним сприянням Краматорської міської партійної організації Партії пенсіонерів України в МПК ім. Леоніда Бикова відбувся V регіональний пісенний Фестиваль аматорських колективів «Вересневі роси-2017».
У фестивалі взяли участь самодіяльні вокальні колективи, до складу яких увійшли учасники середнього і старшого віку. Кількість колективів-учасників в цьому році значно збільшилася, а межі нашого фестивалю географічно розширилися. Окрім семи вокальних колективів, які представляли заклади культури міста Краматорська, на фестиваль прибули п’ятнадцять колективів із різних міст та селищ Донецької області, в тому числі колектив з м. Барвінкове Харківської області.
Конкурсанти виступали в двох жанрових категоріях: народній і естрадній, представив на суд глядачам і журі по дві пісні. Виступи колективів оцінювало високопрофесійне компетентне журі в складі провідного викладача школи мистецтв Краматорська, заслуженого працівника культури України, керівників відділу культури нашого міста і ДОУМЦК, а також представника депутатів Краматорської міської ради.
Всі ансамблі добре підготувалися і вдало виступили, вражаючи виконавчою майстерністю, артистизмом, вдало підібраним репертуаром і яскравим, колоритним сценічним виглядом. В результаті остаточних підсумків було вирішено присудити найкращим колективам призові місця у кожному жанрі.
ІІІ місце посіли: Добропільський народний вокальний колектив «Серденько» Ганівського БК та квартет «Ивушки» м. Лиман.
ІІ місце дісталося чоловічому вокальному ансамблю «Мастаки» МПК ім. Леоніда Бикова, м. Краматорськ та народному вокальному ансамблю «Лілея» Райгородоцького будинку природи та дозвілля.
І місце журі присудило колективам: вокальному ансамблю «Міражі» клубу «Надія», селища Новоселівка, м. Краматорськ, гостям з міста Барвінкового - фольклорному гурту «Барвінок», народному вокальному ансамблю «Передзвін» Центру культури і дозвілля селища Билбасівка та вокальному колективу «Джерело» Світлівського будинку народних традицій Добропільського району.
Володарями Гран-прі стали вокальний гурт «Гармонія» Центру естетичного виховання та дозвілля «Юність» Бахмутського району. А приз глядацьких симпатій дістався вокальному колективу «Джерело».
Всі колективи одержали ексклюзивні дипломи, спеціальні призи та традиційні короваї, які вручили учасникам фестивалю начальник відділу культури Ольга Паршина та голова Краматорської міської партійної організації Партії пенсіонерів України В.І. Руденко.