Із Києва — з Гран-прі!

4-5 листопада в Київі відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Осіння рапсодія». Конкурс зібрав таланти з 11 міст семи областей України. Учасники змагалися в трьох жанрах: вокал, хореографія та інструментальне мистецтво. Оцінювало багатогранність виконавців професійне журі у складі: А. Попової (Народна артистка України, професор Київського університету культури і мистецтв); В. Литвина (Заслужений артист України, соліст оркестру Національного хору ім. Г. Верьовки); Л. Попович (Заслужений діяч мистецтв України, декан факультету хореографії Київської дитячої академії мистецтв); М. Сушицкий (Заслужений артист України, художній керівник Київської зразковою школи степу); Ю. Тарасова (Заступник завідувача кафедри хореографії Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова).
Краматорськ на конкурсі представляв зразковий вокальний ансамбль «Melody» ГДК ім. Леоніда Бикова (кер. Ганна Главчева, балетмейстер Катерина Коробка). Вокалісти з Краматорська показали високий рівень виконавської майстерності і були відзначені великою кількістю нагород. Лауреатами першого ступеня стали: Анна Бутко, Євгенія Рєбєнок, дует Аліна Анохіна — Катерина Демченко і квінтет ансамблю. Ну, а головний приз Гран-прі дістався змішаній групі ансамблю «Melody». Крім цих нагород Анна Бутко була нагороджена сертифікатом на безкоштовне відвідування майстер-класу Алли Попової і запрошена на навчання до Київського університету культури і в Національну музичну академію ім. П. Чайковського. На згадку про конкурс переможці отримали подарунки — настінні годинники і картини, а також іменні дипломи, кубки, медалі з символікою фестивалю. А керівник ансамблю Анна Главчева була відзначена дипломом за педагогічну майстерність і високий рівень підготовки учасників.