Майстер-клас для викладачів театральних дисциплін

15 листопада у камерній залі МПК ім. Леоніда Бикова відбувся обласний майстер-клас для викладачів театральних дисциплін. Захід провела викладач-методист вищої категоріі школи мистецтв №2 Вікторія Носова. Тема майстер-класу - «Метод дієвого аналізу (етюдний метод) у роботі над виставою та етюд, як концертний номер». Викладачі з акторської майстерності шкіл мистецтв та керівники театральних колективів будинків культури Краматорська, Костянтинівки, Лиману, Добропілля та Слав’янського району мали можливість отримати теоретичний матеріал з даної теми, а також подивитися виступи учасників зразкового театрального колективу «Вікно». Молоді актори показали уривок з вистави «Колись було» за мотивами українських народних казок (режисери В. Носова та С. Сергєєв). Також відбувся показ концертних мініатюр - оригінальних номерів, з використанням виразних засобів театру рук та театру ляльок. Зустріч пройшла у теплій та творчій атмосфері і подарувала всім прихильникам театрального мистецтва море позитивний емоцій.