Всеукраїнська неділя права

6 і 7 грудня в МПК ім. Леоніда Бикова пройшли тематичні заходи в рамках Всеукраїнської неділі права, яка присвячена Всесвітньому дню прав людини.
6 грудня відбулася зустріч фахівців в області права з дорослою аудиторією. Перед присутніми виступили юрист Краматорської міської організації ППУ А. В. Макаричев і заступник начальника Управління ПФУ в Краматорську Г.М. Васильєва.
А.В. Макаричев розповів присутнім про історію виникнення Міжнародного дня права, яке майже весь світ відзначає 10 грудня, та про важливий Міжнародний документ, в якому задекларовані права людини. А також провів окрему юридичну консультацію з різних правових питань для тих, хто мав в цьому потребу.
Оскільки серед присутніх було багато людей пенсійного віку або тих, хто збирається на заслужений відпочинок свою дуже змістовну, розгорнуту й доречну консультацію дала висококваліфікований спеціаліст Г.М. Васильєва, акцентуючи увагу, як на правах так і обов’язках громадян.
Усі присутні залишилися зустріччю задоволеними, кожен одержав відповідь на свої питання.
7 грудня також в рамках Всеукраїнської неділі права в МПК ім. Леоніда Бикова відбувся показ відеофільму режисера Павла Вісочанські «Колись ми станемо щасливими». Це документальний фільм про права людини та про правозахисну діяльність з використанням матеріалів проекту Docudays.
На цьому заході були присутні учні 9-х класів ЗОШ № 23. А допомогла у проведенні тематичного заходу завідуюча бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка, модератор кіноклубу Docudays UA при бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка селища Шабельківка – Світлана Іванівна Садова.