Танцювальна феєрія – 2017

23 грудня у Палаці культури ім. Леоніда Бикова відбувся відкритий фестиваль хореографічного мистецтва "Танцювальна феєрія", на який з'їхалися танцювальні колективи зі всієї Донецької області. Це була дійсно феєрія хореографічного мистецтва. Яскраве шоу, яке надало змогу продемонструвати свої творчі здібності не тільки відомим колективам, що постійно приймають участь в обласних заходах, а й колективам, які вперше вийшли на "велику" сцену. Близько тридцяти хореографічних композиції побачив в цей день зал міського Палацу культури.
Фестиваль став своєрідним підсумком творчої роботи хореографів.
Дуже приємно, що подивитися на це свято зібралося чимало шанувальників хореографічного мистецтва. Свято танцю організував і провів Донецький обласний учбово-методичний Центр культури.