Зимова казка

Два святкових новорічних концерти відбулися в МПК ім. Леоніда Бикова. Яскраві номери творчих колективів перепліталися театралізацією зимової казки. Освітлювання, оформлення сцени, зміна декорацій, та дивовижні костюми артистів робили новорічний захід казковим.
За два дні концерт-виставу відвідали понад тисячі маленьких і дорослих глядачів. Це представники пільгових категорій, батьки юних артистів, працівники міських підприємств, громадських організацій та їх діти і онуки. Дітвора бадьоро відповідала на веселі питання героїв театралізованої казки, радо відгукувалася на привітання Діда Мороза і Снігуроньки та гаряче плескала в долоні виконавцям зимових пісень і новорічних танців.
А після концерту глядачі активно й залюбки фотографувалися біля ялинки, яка прикрашала фойє Палацу.