Виставка фотоклубу «ЮРИС»

У міському Палаці культури ім. Леоніда Бикова розпочала роботу фотовиставка членів краматорського міського фотоклубу «ЮРИС» - Симоненко Тетяни і Яловенко Романа. На виставці представлені фотороботи різних жанрів - портрети, репортажі, жанр… Але об'єднує їх одне - кожне фото наповнене радістю і натхненням.
В даний час фотоклуб «ЮРИС» базується в Краматорському міському художньому музеї, вул. Академічна, 60. Збори проходять у 11-00 щосуботи, в великому виставковому залі.
Завдяки особистому ентузіазму членів фотоклубу, періодично проходять фотовиставки, відбувається творчий обмін досвідом. Перевага в фотоклубі віддається спілкуванню на такі важливі теми, як філософія, художня мова образотворчого мистецтва, в тому числі фотографії.
У клубі цінується індивідуальність автора.
Любителів фотографії фотоклуб «ЮРИС» запрошує до спілкування!