Новий рік за східним календарем

24 лютого в МПК ім. Леоніда Бикова прихильники східних традицій зустріли Новий рік Жовтої Собаки за східним календарем. Театралізовану концертну програму для глядачів підготував клуб східного танцю «Фіруза» (кер. С. Бордюгова, президент клубу О. Гірман). За основу театралізації було взято казку за мотивами персонажів однойменного твору Льюїса Керролла «Аліса в Задзеркаллі».
Театралізовані фрагменти казки перепліталися творчими танцювальними номерами «Фірузи». Всі композиції вражали яскравістю костюмів, екзотичною музикою, красивим виконанням. А оформлення сцени і відеопроекції на екран доповнювали казковий сюжет заходу. Півтори години різнобарвної краси й таланту надали любителям східного мистецтва справжньої естетичної насолоди.