«Мелодія» на фестивалі «Весняне намисто»

28 квітня народний вокальний ансамбль «Мелодія» (кер. І. Пушкарьова) МПК ім. Леоніда Бикова за запрошенням Чекаської ОТГ і за підтримки Краматорської міської організації ППУ разом з іншими творчими колективами міста Краматорська взяв участь у фольклорному фестивалі «Весняне намисто». Свято проходило у мальовничому селі Прелесне Слов’янського району. Ансамбль «Мелодія» на фестивалі виконав дві яскраві українські пісні «Козацька земля» й «Давайте, браття, заспіваєм» і був підтриманий дружніми оплесками глядачів. Також народний вокальний ансамбль «Мелодія», ознайомився з традиційною культурою села Прелесне, фольклорною спадщиною українського народу, відвідавши музей народної архітектури та побуту, містечко майстрів народної творчості та виставку-продаж творів декоративно-прикладного мистецтва.
Закінчилося свято нагородженням учасників фестивалю «Весняне намисто» дипломами відділу культури та туризму Черкаської селищної ради та пам’ятними сувенірами.