«Вересневі роси-2018»

15 вересня за ініціативою МПК ім. Леоніда Бикова і за підтримки Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, а також за активним сприянням Краматорської міської партійної організації Партії пенсіонерів України в МПК ім. Леоніда Бикова відбувся VІ відкритий регіональний пісенний Фестиваль аматорських колективів «Вересневі роси-2018», присвячений 150-ій річниці з дня заснування м. Краматорська.

У фестивалі взяли участь самодіяльні вокальні колективи, до складу яких увійшли учасники середнього і старшого віку. Окрім семи вокальних колективів, які представляли заклади культури міста Краматорська, на фестиваль прибули одинадцять колективів із різних міст та селищ Донецької області, в тому числі колектив з м. Барвінкове Харківської області.
Конкурсанти виступали в двох жанрових категоріях: народній і естрадній, представив на суд глядачам і журі по дві пісні. Виступи колективів оцінювало високопрофесійне компетентне журі в складі яких провідні викладачі хорового та сольного співів шкіл мистецтв Краматорська, художні керівники відомих вокальних колективів, лауреати Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів вокалістів, керівник відділу культури нашого міста, а також представник депутатів Краматорської міської ради.
Всі ансамблі старанно підготувалися і вдало виступили. Глядачів вражала виконавська майстерність, артистизм учасників. Сподобався вдало підібраний репертуар і яскравий сценічний вигляд колективів.
В результаті остаточних підсумків було вирішено присудити найкращим колективам призові місця у кожному жанрі.
У жанрі «Народний спів»
ІІІ місце посіли: вокальний ансамбль «Мрія», ППО ПАТ НКМЗ, м. Краматорськ (керівник: А.М. Озорнов); народний фольклорний ансамбль «Світанок», Світлівського Будинку народних традицій, Добропільського району (керівник: С.І. Британ).
ІІ місце дісталося двом Краматорським колективам: народному вокальному ансамблю «Мелодія», МПК ім. Леоніда Бикова (керівник: І.В. Пушкарьова); вокальному ансамблю «Рідна пісня» клубу «Надія», селища Новоселівка (керівник: І.М. Брильов).
І місце журі присудило вокальному тріо «Міражі» клубу «Надія», селища Новоселівка, м. Краматорськ (керівник: І.М. Брильов).
У жанрі «Естрадний спів»
ІІІ місце дісталося фольклорному гурту «Барвінок», Районного Будинку культури, міста Барвінкове, Харківської обл. (керівник: В.П.Федоренко).
ІІ місце посіли: народний вокальний колектив «Джерело», Світлівського Будинку народних традицій, Добропільський району (керівник: Е.В. Дорошкевич).
І місце журі присудило вокальному тріо «Міражі» клубу «Надія», селища Новоселівка, м. Краматорськ (керівник: І.М. Брильов) і вокальному гурту «Гармонія» Центру естетичного виховання та дозвілля «Юність» Бахмутського району (керівник: О.Б. Юрченко).
Володарем Гран-прі фестивалю у двох номінаціях став народний вокальний ансамбль «Вишневе Намисто» МПК ім. Леоніда Бикова, м. Краматорськ (керівник: Л.А. Балакирська).
Всі колективи одержали ексклюзивні дипломи, спеціальні призи, набори з символікою ювілейного міста, та традиційні короваї, які вручили учасникам фестивалю організатори конкурсу та голова Краматорської міської організації «Партія пенсіонерів України» — В.І. Руденко.