Перемога на «Співограї»

19-20 жовтня в Харкові проходив ХХІІІ міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй». Конкурсанти з’їхалися з 20 міст шести областей України. На конкурсі були представлені інструментальний, танцювальний, театральний і вокальний жанри. Серед численної кількості вокалістів в конкурсі взяли участь краматорчани — зразковий вокальний ансамбль «Melody» МПК ім. Леоніда Бикова (кер. Ганна Главчева, балетмейстер Катерина Коробка).
Дівчата виконали пісні українських авторів: М.Мозгового, Н.Май, О.Білаша на слова Д.Павличко, В.Ткача, М.Собко, українські та білоруські народні пісні, впевнено і переконливо продемонструвавши свою вокальну майстерність.
Результат виступу — сім перших місць! Ось імена переможців: Черняхівська Валерія (9-12 років, естрадний вокал); Анохіна Аліна і Демченко Катерина (13-16 років, народний вокал); Драніш Анастасія і Ребєнок Євгенія (13-16 років, естрадний вокал); старша група і квінтет зразкового вокального ансамблю «Melody».
Хочеться відзначити, що майже всі солістки підвищують свою майстерність в школі мистецтв №2 (викладач Главчева Ганна). У ході підбиття підсумків кожен переможець отримав пам’ятні кубки, дипломи та подарункові сертифікати на 500 євро для участі в конкурсі «Зоряний прибій» (Болгарія).
Керівники «Melody» в свою чергу були відзначені подяками за вагомий внесок в естетичне виховання підростаючого покоління. Крім цих нагород, вокалістка Ребєнок Євгенія була запрошена на навчання до Харківської консерваторії на факультет естрадно-джазового вокалу.
Оцінювало конкурс представницьке журі в складі: Л.Михайленко (Народна артистка України, викладач-методист Київської муніципальної академії музики ім. Глієра); Н.Говорухіна (Заслужений діяч мистецтв, професор кафедри сольного співу Харківського Національного університету ім. І.Котляревського); Е.Старикова (Заслужена артистка України, викладач університету мистецтв ім.  Котляревського); А.Тимошенко (Заслужений артист України, доцент кафедри Музичне мистецтво естради та джазу університету ім. Котляревського). Підтримати улюблений ансамбль «Melody» на конкурсі прийшли випускники колективу Поліна Фуйор (студентка Харківського університету Каразіна за спеціальністю культурологія) і Ксенія Ярова (студентка Харківської консерваторії за фахом академічний вокал).