«Ассоль» на «HardDanceshow»

Зразковий танцювальний колектив «Ассоль» (кер. Я.В. Холіна) МПК ім. Леоніда Бикова взяв участь у Всеукраїнському Чемпіонаті Танцю «HardDanceshow», який відбувся 10 листопада в місті Слов’янськ. Фестиваль проводився за підтримки та сприяння відділу культури та відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Слов’янської міської ради.
До участі запрошувались дитячі та молодіжні хореографічні колективи та солісти клубних і навчальних закладів Луганської та Донецької областей. Конкурсанти з міст Рубіжне, Покровськ, Краматорськ, Костянтинівка, Слов’янськ, Святогірськ, Торецьк, Лиман, Дружківка, Бахмут, Вугледар та ін. демонстрували свої таланти в різних номінаціях і вікових категоріях.Головний суддя чемпіонату — Professional Hip-hopdancer, фіналіст4, 6 і 7 сезонів телевізійного проекту«Танцюютьвсі» в Україні,фіналіст і учасник світових танцювальних проектів «YoucandancePoland», «JustedeboutFrance», підкорювач Італії, Польщі, Москви, Мінська- ПРАКОП (Ukraine, Lviv).
У номінації «естрадний танець» категорії «ювенали» учасники танцювального колективу «Ассоль» блискуче виконали танець «Рок-н-рол» і посіли І місце.
Вітаємо колектив з перемогою!