ІV Всеукраїнський фестиваль мистецтв імені Івана Пантелєєва

1 грудня в Палаці Культури ім. Леоніда Бикова пройшов ІV Всеукраїнський фестиваль мистецтв імені Івана Пантелєєва, присвячений пам’яті загиблих на Майдані, воїнів АТО, мирних мешканців Краматорська. Організатори заходу – громадська організація «Народжені вільними» та громадська організація «Краматорські бджілки». На Фестиваль були запрошені рідні загиблих Героїв. Розпочався фестиваль молебнем та хвилиною мовчання. А потім на сцену міського Палацу Культури вийшли малі та дорослі учасники фестивалю — артисти, громадські діячи, військовослужбовці із Краматорська, Лиману, Слов’янськаі навіть Львова. Вони танцювали, співали, читали вірши.Завершився захід піснею «Україна», яку заспівав Сергій Пінцеш. Йому підспівував увесь зал. Всі учасники отримали пам’ятні дипломи та сувеніри.