Зимова красуня-2019

14_новый размер        24 січня у  міському Палаці культури  ім. Л. Бикова відбувся щорічний конкурс краси і таланту «Зимова красуня-2019», в якому взяли участь14 старшокласниць з загальноосвітніх шкіл міста — №1, 6, 11, 18, 23, 31, 33.
 Конкурсна програма складалася з трьох завдань. Перше – дефіле з елементами танцю. Друге завдання — презентація своєї  майбутньої професії. Тут дівчата проявили максимум творчості, винахідливості і навіть гумору, представив на суд журі і глядачів різноманітні професії, як от хореограф, дресирувальниця, рекламіст, телеведуча, секретар, лікар, вчитель музики, журналіст, актриса театру і кіно, стюардеса і, навіть, прокурор. Заключним і найяскравішим етапом став конкурс талантів. Дівчата проявили свої творчі здібності: співали, танцювали, грали ролі й творили «чудеса» з прикладного мистецтва. Між етапами конкурсу виступили творчі колективи Палацу — зразкові танцювальні колективи «Експрес» (кер. Н. Гончарова) і «Верес» (кер. К. Коробка), зразковий вокальний ансамбль «Melody» (кер. Г. Главчева). Їхні виступи гармонійно вплелися в канву свята. Завершився конкурс краси церемонією нагородження. Всі учасниці були відзначені в наступних номінаціях: Міс «Грація» —  Дар`я Фролова  ЗОШ №1; Міс «Елегантність» — Валерія Стоюшко ЗОШ №1; Міс « Чарівність» — Ксенія Уриваєва  ЗОШ №23;  Міс «Оригінальність» — Аліна Толста ЗОШ №33;  Міс «Артистичність» —  Аліна Анохіна КНВК ЗОШ №6;  Міс «Витонченість» —   Тетяна Черненко ЗОШ №18;Міс «Симпатія» —  Євгенія Бенько ЗОШ № 23;Міс «Гламур» — Анастасія Сумець ЗОШ № 33;Міс «Фантазія» — Єлизавета Базилєва ЗОШ № 23;Міс «Шарм» —  Валерія Іващенко ЗОШ № 31;Міс «Натхнення» —  Таїсія Мотова КНВК ЗОШ № 6;Міс «Позитив» —  Кристина Матвійчук ЗОШ № 23;Міс « Привабливість» —  Яна Крітіна ЗОШ № 6;Міс «Вишуканість» —  Ангелина Шелюх ЗОШ № 11.           Переможницею конкурсу стала учениця ЗОШ № 1 – Дар’я Фролова. Вона отримала  спеціальні призи  від спонсорів, кубок  та перехідну діадему переможниці. ЇЇ вручила красуня минулого конкурсу Аліна Холіна. Також кожна учасниця одержала квіти та була  нагороджена дипломом, подарунками і сувенірами, які люб’язно представили: торгівельна марка «Євромікс»,  ринок «КАБО», модельне агентство «Леді моделс», центр сімейного дозвілля «Планета знань», дозвіллєвий мультикомплекс «Родіна», студія «Мир свечей».