З ювілеєм, «Melody»!

23 лютого лауреат міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів у Вінниці, Дніпрі, Харкові, Києві, Миргороді, Одесі, в країнах Болгарії, Македонії та Словаччини —  зразковий вокальний ансамбль «Melody» (кер. Г. Главчева, балетм. К.Коробка) МПК ім. Леоніда Бикова відзначив своє 20-річчя концертною програмою «Созвездие  талантов». І це було справжнє сузір’я талантів. На святкування ювілею завітали талановиті випускниці колективу, які пов’язали своє життя з мистецтвом співу і працею у сфері культури. Це Катерина Баль, яка навчається на музичному відділенні Бахмутського педагогічного коледжу, є призеркою вокальних конкурсів різних рівнів і учасницею Бахмутського вокального ансамблю «Ярославна». Випускниця ансамблю Маргарита Рижонок. За фахом Маргарита кухар-кондитер, а за покликом душі і серця — співачка від Бога, майстер імпровізацій і не уявляє своє життя без пісні. Свій музичний подарунок зробила глядачам студентка Харківського Національного університету мистецтв ім. Івана Котляревського, учасниця концертних програм Харківської філармонії  Даніела Лебедєва. Оригінальний спів подарувала випускниця Юлія Коннова. Дівчина після закінчення Харківського Національного університету ім Г. Сковороди займається організацією бізнес-заходів в компанії «Sell Clones» і працює в агентстві по створенню свят «Domino». Випускниця колективу — лауреат Всеукраїнських та Міжнародних академічних конкурсів в Дніпрі, Одесі, Москві, Харкові та Греції, студентка 5 курсу Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського Ксенія Ярова. Також у концерті взяла участь Анастасія Ткаченко — професійна вокалістка, етномузиколог, фольклорист, педагог-організатор і викладач вокалу. З 2017 року є солісткою етно-рок групи ДримбаДаДзига. Привітати з ювілеєм свій рідний колектив приїхала студентка Київського університету культури, Анна Бутко, де успішно освоює всі тонкощі естрадного мистецтва і готується стати співачкою.Виступи випускниць перепліталися з піснями діючого колективу «Melody». В цілому програма концерту видалася дуже насиченою і яскравою. І, безумовно, не обійшлось без церемонії привітань і нагороджень. Ансамбль і його керівник одержали вітання начальника відділу культури О.Барвінок і грамоту міського голови. Також колектив привітав  директор МПК ім. Леоніда Бикова С.Сергєєв і вручив найактивнішим і найталановитішим вокалісткам  Почесні грамоти. А ще винуватці ювілейного свята одержали велику кількість квітів, музичні альбоми, святковий торт і гарячі оплески глядачів.