Дзвенять струмочки весняні

21 березня  у міському палаці культури ім. Леоніда Бикова провели тематичну програму «Дзвенять струмочки весняні», присвячену народним весняним святам. До палацу завітали учні 3-4 класів ЗОШ № 11 дитячого клубу «Капітошки».  Протягом заходу діти охоче знайомилися з давніми народними традиціями та  виконували різні завдання. Під звучання веснянок усі разом відтворювали обряд зустрічі весни, закликання  швидкого її приходу, древній слов’янський обряд очищення від усіх негараздів, та із задоволенням прикрашали   весняне деревце яскравими стрічками. Юні відвідувачі заходу подивилися навчально-просвітницькі ролики «Перелітні птахи», «Пісня жайворонка», «Легенда про соловейка».  На дітей також чекало багато ігрових цікавинок. У грі «Народ скаже, як зав’яже» дітям необхідно було правильно знайти продовження до висловлювання про народні прикмети. У грі «Весна йде» — підібрати  необхідне означення до красуні-весни. А на пропонованих відео картках  —  впізнати й  назвати перелітних птахів і таке інше.  Крім народних свят діти довідалися про деякі календарні свята березня. Такі, як день котів, мамин день, день ляльок і театру. Розповідь про кожне свято супроводжувалася  веселими іграми та вікторинами.    На весняному заході окрім розваг діти одержали багато нових знань, виховних хвилин ставлення до природи.