Школа має таланти!

10 травня в МПК ім. Леоніда Бикова відбувся заключний етап різножанрового конкурсу «Школа має таланти!» серед учнів шкіл 4-го освітнього округу. За підсумками перших двох відбірковий турів до фіналу увійшли 35 найкращих конкурсантів. Серед них 2 читця, 7 музикантів та виконавець оригінального жанру, 9 солістів-вокалістів, 1 вокальний гурт, а також 16 виконавців хореографічних постановок, представлених як соло так і колективно.    Діти підготувалися дуже добре. Сцена сяяла різноманітністю жанрів та різнобарв’ям сценічних костюмів. Журі відчувало труднощі у визначенні кращих із кращих. В результаті — переможених  не було. Учасники конкурсу розділили між собою чотирнадцять 1-х, десять 2-х і шість 3-х почесних місць і одержали відповідні дипломи. А учениця 11 класу ЗОШ №33 Одинцова Єлизавета за вірш «Варварство» отримала спеціальний приз від члена журі – бібліотекаря міської бібліотеки ім. Чехова Людмили Опанасенко. Вітаємо всіх учасників конкурсу «Школа має таланти!» з вдалим виступом. Чекаємо на нові таланти у новому навчальному році.