«Капітошки» і «Дивовижна країна»

1В ЦКД ім. Леоніда Бикова працюють два дитячих клуба, діяльність яких спрямована на виховання почуття патріотизму у дітей, розширення знань про навколишній світ, розвиток індивідуальних особливостей, творчих здібностей та інтересів.
Це клуб молодших школярів «Капітошки» та клуб старшокласників «Дивовижна країна», які були організовані в листопаді 2009 року. Загальна кількість учасників цього клубу налічує більше трьохсот дітей різних за віком.

Клуб «Капітошки» є добровільним рухом молодших школярів, повністю позбавлений політичного забарвлення. До руху може приєднатися дитина у віці від 6 до 10 років, яка попередньо порадилася з батьками або іншими дорослими, яким довіряє.

Клуб старшокласників «Дивовижна країна» так само позбавлений політичного підґрунтя, до нього можуть приєднатися діти у віці від 10-11 років. В ході роботи клубу, проведення творчих заходів діти вчаться бути патріотами своєї Батьківщини, сім’ї, поважати і цінувати свій колектив. Учасники клубу «Дивовижна країна» вчаться проявляти активну життєву позицію, набувають соціальний досвід, реалізовують себе через спілкування і спільну діяльність з однолітками і дорослими. Дуже важливо в юному віці долучитися до самоосвіти, самовиховання і самовдосконалення, а також отримати визнання і оцінку своїм вчинкам.
Клубна робота проходить завжди цікаво і вигадливо. Це тематичні заходи, присвячені державним і народним святам, ігрові, розважальні програми за участю творчих колективів Палацу.


Клуб спортивного бального танцю «Серпантин»

2
Клуб спортивного бального танцю «Серпантин» утворений в 1987 році. У клубі займається 50 чоловік у віці від 4 до 14 років. Діти з великим бажанням і задоволенням навчаються танцювальному мистецтву. Вихованці клубу беруть участь в міських урочистих концертах, присвячених державним та професійним святам. Самостійно організовують і проводять відкритий турнір зі спортивних бальних танців «Різдвяні зустрічі», конкурс спортивного бального танцю на кубок «Серпантина». Традиційне спілкування танцюристів-бальників проходить на творчих заходах «Зустрічі друзів».
Є в клубі спортивного бального танцю і свої традиції: виїзд на природу разом з батьками, цікаві вечори і конкурсні програми всередині колективу.

Клуб любителів хіп-хопу

3У 2011 році в на базі колективу естрадно-спортивного танцю «Експрес» був створений клуб любителів хіп-хопу. Він не численний і має всього дванадцять учасників, але працює якісно і ​​в режимі високого спортивного тонусу. На тренуваннях і при підготовці творчих номерів використовуються жанрові різновиди хіп-хопу: ритм-енд-блюз, соул, джаз, реггі.
Молодь і підлітків до цього виду мистецтва привертає ритм, темп, іскрометне виконання танцювальних номерів. Виступи любителів хіп-хопу на будь-яких концертах приймаються завжди жваво і емоційно. Їхні номери завжди естетичні, ускладнені спортивно-танцювальними рухами і досягають високого емоційного напруження.

Клуб любителів східного танцю «Фіруза»

906Клуб любителів східного танцю «Фіруза» був організований в жовтні 2004 року. В основному в ньому займаються дівчата і дорослі жінки, але існує і більш юна група любителів белліденс.
Екзотичний, красивий, жіночний, захоплюючий танок допомагає сформувати поставу, лінію стегон і талію, розпрямляє хребет, сприяє зміцненню і підвищенню тонусу всіх основних м’язових груп тіла, робить руки і тіло гнучким і пластичним.Гнучкість в танці надає гнучкість характеру: м’якість і плавність впливають на легкість в спілкуванні, звільнення в рухах веде до внутрішньої свободи. Танець розвиває прекрасну координацію, допомагає підтримувати фізичну форму і привести в гармонію відносини з навколишнім світом.Танець з тростиною, з канделябром, з шалями, на барабані, в світлі неонових вогнів — ось не повний перелік танців, якими радує своїх глядачів клуб любителів східного танцю «Фіруза».

Клуб духовного відродження «Сахаджа-йога»

5Клуб духовного відродження «Сахаджа-йога» був організований в 2010 році.
Основним завданням клубного формування є культурно-просвітницька і духовно-моралістична робота, творче самовираження і оздоровча медитація. Цей напрямок сприяє становленню моральності, натхненної, соціально активної і фізично здорової людини.
Культурна, естетична і етична освіта членів клубного формування відбувається через знайомство з живописом і архітектурою, а також зі скарбницею світової культури — музикою, поезією, її сучасними і класичними зразками. Творче самовираження членів клубу духовного відродження «Сахаджа-йога» походить через клубні форми роботи, такі як творчі вечори, зустрічі, виставки, участь в концертах, виступи з цікавою інформацією на основі особистого досвіду.


Федерація голубиного спорту Украіни

6Клуб голубівників був організований ініціативною групою в 1984 році. В ті роки мало не кожна сім’я захоплювалася розведенням цих красивих птахів, тому і членів клубу голубівників було безліч. Були створені секції спортивного, декоративного та гонного голубівництва.
Створено бібліотеку з голубівництва, виготовлені клітини для проведення виставок птахів, проводилися господарські заготовки.
Важкі 90-ті роки внесли свою коригування в життя клубу.

Залишилися тільки ті голубівники, хто не мислив своє життя без унікальних птахів — голубів.
З 2004 року знову відроджується робота клубу голубівників, і тепер він став називатися Федерація голубиного спорту України. В даний час до складу клубу входять любителі-голубівники з Бахмута, Дружківки, Добропілля, Костянтинівки.

Члени клубу брали участь в організації виставок голубів, що проводяться Асоціацією клубів України в м. Києві, Запоріжжі, Миколаєві, Тернополі, Луцьку. Птахи клубу підкорювали дистанції від Краснограда, Бєлгорода, Курська, Брянська, Москви, Новоград-Волинського та ін.
З метою популяризації та розвитку поштово-спортивного голубівництва, члени клубу організовують змагання спортивних і гонних голубів, виставки, конкурси, масові запуски птахів, активно беруть участь в щорічних міських святах. Голуби прикрашають заходи, що проводяться в День Перемоги, в день вшанування воїнів-афганців, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, в день народного свята зустрічі Весни на Масляного тижня та ін.
У 2014 році Федерація голубиного спорту України відзначила своє 30-річчя. До цієї дати голубівники підійшли з новими досягненнями. Клуб нагороджений 14-ма дипломами 1-го ступеня і 5-тю кубками.


Вокально-інструментальний ансамбль «СТАРГОРОД»

7Колектив утворився в 2014 році. До нього увійшли однодумці, які залишаються вірними музиці і стилю 70-80 років. Це мелодії, які залучали мільйони людей на танцмайданчики і займали лідируючі позиції в хіт-парадах. Платівки з такою музикою продавалися мільйонними тиражами.
Сьогодні все частіше ми чуємо ці пісні по радіо, на телебаченні, на концертних майданчиках. Вони знову в моді. Набір інструментів в ансамблі класичний — електрогітари, ударна установка, електронні клавішні, апаратура звукопідсилення. Репертуар націлений насамперед на аудиторію середнього і старшого віку. Це хіти минулих років і авторські пісні, які передають атмосферу ностальгії за молодістю і романтику.

Творче театральне об`єднання «ВікНо»

Це проект двох установ культури — ЦКД ім. Леоніда Бикова і Мистецької школи №2. Зразковий театральний колектив «Вікно» Мистецької школи №2 з 2009 року плідно співпрацює з творчим колективом Центру культури. В результаті — щорічні прем’єри на великій і малій сцені, участь в концертах і тематичних програмах.
Вік артистів колективу в основному шкільний — від 7 до 16 років. Але талант юних артистів не викликає сумніву. Сьогодні учасники колективу можуть пишатися багаторазовими перемогами на театральних фестивалях різного рівня.
___________________________________________________________________________________________________________

Клубне об’єднання ветеранів «Стежина»

В 2017 році за ініціативою ветеранів старого міста, та за підтримки громадської міської організації «Пенсіонери Краматорська» в ЦКД ім. Леоніда Бикова розпочато роботу клубного об’єднання ветеранів «Стежина». Клубне об’єднання відвідують бажаючі пенсіонери, зокрема таких підприємств старого міста як ПАО СКМЗ, РЕС, КМЗ, ЦШК, а також ветерани-педагоги, люди пенсійного віку селища Красноторка. Всього ці підприємства мають понад трьох тисяч ветеранів-пенсіонерів. Очолює раду ветеранів старого міста голова ради ветеранів ПАО СКМЗ Віктор Андрійович Здєльник.
Клуб ветеранів «Стежина» розпочав свою діяльність із розробки свого Положення. Разом з ЦКД ім. Леоніда Бикова складається щомісячний план роботи і проводяться різні за напрямком заходи. І хоч клубне об‘єднання ще зовсім молоде, та його учасники встигли провести декілька зустрічей, тематичних часів, виїздів на природу, взяти участь в концертах, організувати фотовиставку і безкоштовну юридичну консультацію. Плануються й традиційні заходи: творчі вітання ювілярам, ветеранам, проведення заходів до Дня людей похилого віку, до Нового року та народних сезонних свят. Планується також організація роботи різних кружків для людей поважного віку.

Поділитися з друзями
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •