«Капітошки» і «Дивовижна країна»

1В МПК ім. Леоніда Бикова працюють два дитячих клуба, діяльність яких спрямована на виховання почуття патріотизму у дітей, розширення знань про навколишній світ, розвиток індивідуальних особливостей, творчих здібностей та інтересів.
Це клуб молодших школярів «Капітошки» та клуб старшокласників «Дивовижна країна», які були організовані в листопаді 2009 року. Загальна кількість учасників цього клубу налічує більше трьохсот дітей різних за віком.

Клуб «Капітошки» є добровільним рухом молодших школярів, повністю позбавлений політичного забарвлення. До руху може приєднатися дитина у віці від 6 до 10 років, яка попередньо порадилася з батьками або іншими дорослими, яким довіряє.

Клуб старшокласників «Дивовижна країна» так само позбавлений політичного підґрунтя, до нього можуть приєднатися діти у віці від 10-11 років. В ході роботи клубу, проведення творчих заходів діти вчаться бути патріотами своєї Батьківщини, сім’ї, поважати і цінувати свій колектив. Учасники клубу «Дивовижна країна» вчаться проявляти активну життєву позицію, набувають соціальний досвід, реалізовують себе через спілкування і спільну діяльність з однолітками і дорослими. Дуже важливо в юному віці долучитися до самоосвіти, самовиховання і самовдосконалення, а також отримати визнання і оцінку своїм вчинкам.
Клубна робота проходить завжди цікаво і вигадливо. Це тематичні заходи, присвячені державним і народним святам, ігрові, розважальні програми за участю творчих колективів Палацу.


Клуб спортивного бального танцю «Серпантин»

2
Клуб спортивного бального танцю «Серпантин» утворений в 1987 році. У клубі займається 50 чоловік у віці від 4 до 14 років. Діти з великим бажанням і задоволенням навчаються танцювальному мистецтву. Вихованці клубу беруть участь в міських урочистих концертах, присвячених державним та професійним святам. Самостійно організовують і проводять відкритий турнір зі спортивних бальних танців «Різдвяні зустрічі», конкурс спортивного бального танцю на кубок «Серпантина». Традиційне спілкування танцюристів-бальників проходить на творчих заходах «Зустрічі друзів».
Є в клубі спортивного бального танцю і свої традиції: виїзд на природу разом з батьками, цікаві вечори і конкурсні програми всередині колективу.

Клуб любителів хіп-хопу

3У 2011 році в на базі колективу естрадно-спортивного танцю «Експрес» був створений клуб любителів хіп-хопу. Він не численний і має всього дванадцять учасників, але працює якісно і ​​в режимі високого спортивного тонусу. На тренуваннях і при підготовці творчих номерів використовуються жанрові різновиди хіп-хопу: ритм-енд-блюз, соул, джаз, реггі.
Молодь і підлітків до цього виду мистецтва привертає ритм, темп, іскрометне виконання танцювальних номерів. Виступи любителів хіп-хопу на будь-яких концертах приймаються завжди жваво і емоційно. Їхні номери завжди естетичні, ускладнені спортивно-танцювальними рухами і досягають високого емоційного напруження.

Клуб любителів східного танцю «Фіруза»

906Клуб любителів східного танцю «Фіруза» був організований в жовтні 2004 року. В основному в ньому займаються дівчата і дорослі жінки, але існує і більш юна група любителів белліденс.
Екзотичний, красивий, жіночний, захоплюючий танок допомагає сформувати поставу, лінію стегон і талію, розпрямляє хребет, сприяє зміцненню і підвищенню тонусу всіх основних м’язових груп тіла, робить руки і тіло гнучким і пластичним.Гнучкість в танці надає гнучкість характеру: м’якість і плавність впливають на легкість в спілкуванні, звільнення в рухах веде до внутрішньої свободи. Танець розвиває прекрасну координацію, допомагає підтримувати фізичну форму і привести в гармонію відносини з навколишнім світом.Танець з тростиною, з канделябром, з шалями, на барабані, в світлі неонових вогнів — ось не повний перелік танців, якими радує своїх глядачів клуб любителів східного танцю «Фіруза».

Клуб духовного відродження «Сахаджа-йога»

5Клуб духовного відродження «Сахаджа-йога» був організований в 2010 році.
Основним завданням клубного формування є культурно-просвітницька і духовно-моралістична робота, творче самовираження і оздоровча медитація. Цей напрямок сприяє становленню моральності, натхненної, соціально активної і фізично здорової людини.
Культурна, естетична і етична освіта членів клубного формування відбувається через знайомство з живописом і архітектурою, а також зі скарбницею світової культури — музикою, поезією, її сучасними і класичними зразками.

Творче самовираження членів клубу духовного відродження «Сахаджа-йога» походить через клубні форми роботи, такі як творчі вечори, зустрічі, виставки, участь в концертах, виступи з цікавою інформацією на основі особистого досвіду.


Федерація голубиного спорту Украіни

6Клуб голубівників був організований ініціативною групою в 1984 році. В ті роки мало не кожна сім’я захоплювалася розведенням цих красивих птахів, тому і членів клубу голубівників було безліч. Були створені секції спортивного, декоративного та гонного голубівництва.
Створено бібліотеку з голубівництва, виготовлені клітини для проведення виставок птахів, проводилися господарські заготовки.
Важкі 90-ті роки внесли свою коригування в життя клубу.

Залишилися тільки ті голубівники, хто не мислив своє життя без унікальних птахів — голубів.
З 2004 року знову відроджується робота клубу голубівників, і тепер він став називатися Федерація голубиного спорту України. В даний час до складу клубу входять любителі-голубівники з Бахмута, Дружківки, Добропілля, Костянтинівки.

Члени клубу брали участь в організації виставок голубів, що проводяться Асоціацією клубів України в м. Києві, Запоріжжі, Миколаєві, Тернополі, Луцьку. Птахи клубу підкорювали дистанції від Краснограда, Бєлгорода, Курська, Брянська, Москви, Новоград-Волинського та ін.
З метою популяризації та розвитку поштово-спортивного голубівництва, члени клубу організовують змагання спортивних і гонних голубів, виставки, конкурси, масові запуски птахів, активно беруть участь в щорічних міських святах. Голуби прикрашають заходи, що проводяться в День Перемоги, в день вшанування воїнів-афганців, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, в день народного свята зустрічі Весни на Масляного тижня та ін.
У 2014 році Федерація голубиного спорту України відзначила своє 30-річчя. До цієї дати голубівники підійшли з новими досягненнями. Клуб нагороджений 14-ма дипломами 1-го ступеня і 5-тю кубками.


Вокально-інструментальний ансамбль «СТАРГОРОД»

7Колектив утворився в 2014 році. До нього увійшли однодумці, які залишаються вірними музиці і стилю 70-80 років. Це мелодії, які залучали мільйони людей на танцмайданчики і займали лідируючі позиції в хіт-парадах. Платівки з такою музикою продавалися мільйонними тиражами.
Сьогодні все частіше ми чуємо ці пісні по радіо, на телебаченні, на концертних майданчиках. Вони знову в моді. Набір інструментів в ансамблі класичний — електрогітари, ударна установка, електронні клавішні, апаратура звукопідсилення. Репертуар націлений насамперед на аудиторію середнього і старшого віку. Це хіти минулих років і авторські пісні, які передають атмосферу ностальгії за молодістю і романтику.

Творче театральне об`єднання «ВікНо»

Це проект двох установ культури — МПК ім. Леоніда Бикова і Школи мистецтв № 2. Зразковий театральний колектив «Вікно» Школи мистецтв №2 з 2009 року плідно співпрацює з творчим колективом Палацу.
В результаті — щорічні прем’єри на великій і малій сцені, участь в концертах і тематичних програмах.
Вік артистів колективу в основному шкільний — від 7 до 16 років.
Але талант юних артистів не викликає сумніву.Сьогодні учасники колективу можуть пишатися багаторазовими перемогами на театральних фестивалях різного рівня.
___________________________________________________________________________________________________________

Клубне об’єднання ветеранів «Стежина»

В 2017 році за ініціативою ветеранів старого міста, та за підтримки Краматорської міської партійної організації «Партії пенсіонерів України» в МПК ім. Леоніда Бикова розпочато роботу клубного об’єднання ветеранів «Стежина». Клубне об’єднання відвідують бажаючі пенсіонери, зокрема таких підприємств старого міста як ПАО СКМЗ, РЕС, КМЗ, ЦШК, а також ветерани-педагоги, люди пенсійного віку селища Красноторка.

Всього ці підприємства мають понад трьох тисяч ветеранів-пенсіонерів. Із них 30 учасників Другої світової війни і 165 членів Краматорської міської партійної організації «Партії пенсіонерів України». До членів ради ветеранів входять 40 активістів. Очолює раду ветеранів старого міста голова ради ветеранів ПАО СКМЗ Віктор Андрійович Здєльник.
Клуб ветеранів «Стежина» розпочав свою діяльність із розробки свого Положення. Разом з МПК ім. Леоніда Бикова складається щомісячний план роботи і проводяться різні за напрямком заходи. І хоч клубне об‘єднання ще зовсім молоде, та його учасники встигли провести декілька зустрічей, тематичних часів, виїздів на природу, взяти участь в концертах, організувати фотовиставку і безкоштовну юридичну консультацію. Плануються й традиційні заходи: творчі вітання ювілярам, ветеранам, проведення заходів до Дня людей похилого віку, до Нового року та народних сезонних свят. Планується також організація роботи різних кружків для людей поважного віку.

Поділитися з друзями
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •