«MELODY» – образцовый вокальный ансамбль«MELODY» — ЗРАЗКОВИЙ ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ

Дитячий зразковий вокальний ансамбль «Melody» був заснований в 1999 році на базі дитячого центру «Діалог» при міському відділі освіти. З вересня 2007 року в / а «Melody» продовжив творчу діяльність у Палаці.
В колективі займаються діти різного віку: від 7 до 19 років. Репертуар ансамблю і солістів різноманітний — від популярних пісень до складних джазових творів. Основа занять — вокально-хорові вправи, які розвивають голос, розширюють його діапазон, зміцнюють дихання, сприяють розвитку гармонійного слуху та чіткості дикції.
На репетиціях вокалісти опановують майстерність сольного співу, вчаться артистичності, впевненому володінню мікрофоном, поведінці на сцені. Учасники вокального ансамблю не тільки співають, а й прикрашають свої пісні хореографічними постановками, що робить їх виступи яскравими і виразними.
У грудні 2007 р. вокальному ансамблю «Melody» присвоєно звання «Зразковий».
За весь період існування виросла майстерність вокального співу солістів. Не аби який артистизм, яскрава самобутність і творче натхнення захоплюють і вражають сотні глядачів. Юних артистів помітили, оцінили , відзначили.
Творчий колектив є постійним та бажаним учасником міських масових заходів. Ансамбль і його солісти виступали не тільки на сценах міських Палаців культури, а й на престижних концертних майданчиках України і за її межами. Вокалісти брали участь в конкурсах і фестивалях Всеукраїнського та Міжнародного рівнів, з яких незмінно привозили нагороди за призові місця.
Зразковий вокальний ансамбль «Melody» пишається своїми випускниками. Багатьом він дав путівку в життя. Вихованці ансамблю вчаться в відомих творчих вузах країни з класу академічного, народного, естрадного вокалу, а деякі з них вже виступають на професійних сценах України і за її межами.
Таких високих творчих показників ансамбль «Melody» досяг завдяки роботі талановитого викладача вокалу, хормейстера Ганни Анатоліївни Главчевої. Ось уже 19 років вона керує колективом, старанно передаючи свої знання і досвід вихованцям. З кожним вокалістом вона працює індивідуально. Досягає майже професійного звучання ансамблю і його солістів.
За останні роки діяльності зразкового вокального ансамблю «Melody», вибудувались свої цілі, напрямки розвитку. Встановлено планку, яку керівник постійно підвищує. Також вокальний ансамбль «Melody» поповнив свою творчу скарбничку, яка складалася із чотирьох сольних альбомів, ще двома: ювілейний альбом «Мелодія добра» та сольний альбом «Дорога к мечте» — солістки, випускниці ансамблю Поліни Фуйор.
Г. А. Главчева поважає своїх вихованців, вміло об’єднує їх в колектив. Основною задачею керівник вважає не тільки досягнення високомайстерного виконання пісенного твору, але й формування морально-етичних ідеалів, виховання духовно збагачених людей.
На протязі усіх років праці Г. А. Главчева підвищує свій професійний рівень. Відвідувала курси підвищення кваліфікації при Донецькому інституті післядипломної педагогічної освіти. Вона вивчає фахову літературу, працює над поповненням і урізноманітненням репертуару, відвідує концерти професійних майстрів вокального мистецтва. Біля 10-ти років Г.А. Главчева була учасницею народного вокального ансамблю — театру пісні Віктора Герасимова «Краматорські дівчата та хлопці».
За сумлінну працю, професійність, вагомий внесок у справах естетичного та культурного виховання підростаючого покоління м. Краматорська Г.А.Главчева нагороджувалась подякою міського голови та неодноразово Почесними грамотами. А також у 2013 році нагороджена Почесною грамотою обласної державної адміністрації м. Донецька. За залучення молоді до українського пісенного мистецтва, за успішну підготовку конкурсантів нагороджувалася подяками та Почесними грамотами управлінь та відділів культури — організаторів конкурсів. Г.А. Главчева на Всеукраїнському фестивалі «Пісенний сад» (м. Київ) нагороджена дипломом у номінації «Кращий дитячий педагог з класу вокалу».

 
Поділитися з друзями
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •