«ВЕРЕС» — ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ

Дитячий ансамбль танцю «Верес» заснований в 2011 році. В ансамблі займаються діти віком від 4 до 14 років. Всього колектив налічує понад 70 осіб.
Танцювального мистецтва діти навчаються з великою охотою і задоволенням. Деякі з учасників за порівняно короткий час існування колективу досягли хороших виконавських результатів. Про це свідчать нагороди, отримані колективом на фестивалях і конкурсах, що проводяться в області та за її межами.
Відмінною рисою колективу є гармонійне поєднання пластики, артистизму і інтерактиву. А з огляду на те, що колектив спочатку працював в народному напрямку, то для нього характерним також є відображення в танці особливостей національної танцювальної культури.
З дня заснування дитячим танцювальним колективом «Верес» керує молодий і талановитий педагог-хореограф Катерина Валеріївна Коробка.
Керівник ансамблю — працює і навчає дітей за програмою, складеною на основі класичних танців XX століття, народного танцю ХІХ-ХХ століття, сучасного хореографічного мистецтва, які стали основою сучасних конкурсів.
І якщо спочатку основним напрямком був обраний народний танець, то з часом в колективі стала переважати багатожанровість — народні, естрадні та навіть спортивні танці.
Життя в колективі насичене і захоплююче: репетиції, концерти, конкурси. Діти з великою охотою і задоволенням навчаються танцювальному мистецтву. Є і ті, що займаються в ансамблі не один рік і досягли найкращих результатів. Вихованці ансамблю «Верес» охоче приймають участь у міських урочистих концертах, присвячених державним, професійним та народним святам. Також колектив регулярно проводить відкриті заняття, а в кінці року — свій творчий звітний концерт. Є вже і свої традиції: щорічно 1-го березня «Верес» вітає своїх глядачів індивідуальною концертною програмою з Першим днем весни.
У травні 2016 року ансамблю «Верес» присвоєно звання «зразковий аматорський колектив».
Керівник ансамблю особливу увагу приділяє техніці виконання. Індивідуальна риса характеру Катерини Валеріївни — виховання артистичного танцюриста. Заняття проходять на високому емоційному напруженні. Керівник не допускає сірої повсякденності занять.
Катерина Валеріївна не стоїть на місці: систематично займається підвищенням свого професійного рівня. Кожного року (з 2006 по 2011р.р.) відвідувала майстер-класи від Вадима Писарєва з народного та класичного танцю.
У жовтні 2013 року відвідала майстер-класи з сontemporary і джаз-модерн від переможця танцювального шоу «Танцюють всі» — Василя Кобзаря.
У 2015 році набула досвіду з сontemporary від асоціації спортивного танцю України та Донецької області.
У січні 2016 року відвідала майстер-клас від громадської організації «Всесвітня Унія Культури та Мистецтв».
У лютому 2016 року отриманням сертифікату про проходження майстер-класу з сontemporary від суперфіналіста танцювального шоу «Танцюють всі» — Іллі Падзина.
Майстерність Коробки К.В. відзначена багатьма грамотами, одна з яких, чи не найвагоміша для неї — Подяка організаторів фестивалю «Єзерськи бисери» (Македонія) за хореографічну підготовку солістки зразкового вокального ансамблю «Melody» Даніели Лебєдєвої та за прославлення національної культури за межами країни. Також керівник має багато численні грамоти відділу освіти м. Краматорська за високий професіоналізм, багаторічну самовіддану і сумлінну працю, досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти; Подяки від організаторів дитячих фестивалів за багаторічну співпрацю та відкриття нових талантів.

Поділитися з друзями
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •